13.2 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Kalifornia. Szaleniec zdetonował bombę na parkingu. Ładunek ukrył w pluszowym misiu [VIDEO]

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Mężczyzna z Kalifornii został aresztowany za zdetonowanie ładunku wybuchowego na parkingu jednej z miejscowych firm. Podejrzany ukrył urządzenie w pluszowym misiu, którego następnie umieścił na jednym z miejsc parkingowych. Wrócił do swojego auta, a następnie zdetonował ładunek. Incydent uwieczniły kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło w środę po południu w San Bernardino w Kalifornii. Na nagraniu z kamery monitoringu firmy widać mężczyznę, który wysiada z samochodu z pluszowym misiem w ręku. Następnie podejrzany umieszcza maskotkę na miejscu parkingowym w sąsiedztwie swojego auta. Po powrocie do pojazdu następuje eksplozja, która rozrywa pluszaka.

Wybuchowi musiał towarzyszyć potężny huk. W nagraniu widać kobietę, wsiadającą do samochodu kilkanaście metrów od miejsca, w którym mężczyzna umieścił misia z ładunkiem wybuchowym. Gdy materiały zostają zdetonowane, kobieta pochyla się w nagłym odruchu.

Policja nie ujawnia informacji, jaki był motyw sprawcy i czy ktokolwiek został ranny w wyniku incydentu. Jak jednak można wywnioskować z nagrania monitoringu, eksplozja nastąpiła daleko od osób postronnych a sam ładunek nie wyglądał na silny.

Mężczyzna, który zdetonował bombę, został aresztowany pod kilkoma zarzutami. Władze nie wymieniają podejrzanego z nazwiska.

Podczas przeszukania lokalu aresztowanego policjanci znaleźli pistolet-widmo, ponad 200 sztuk amunicji, ponad kilogram metamfetaminy, nielegalne fajerwerki, kamizelkę balistyczną, gotówkę oraz metalowe rury i piły, które mogły być wykorzystane przy konstruowaniu ładunków wybuchowych.

Red. JŁ

(Źródło: Fox News)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520