11.6 C
Chicago
sobota, 31 maja, 2025

Gwardia Narodowa Indiany ruszyła na pomoc kierowcom zatrzymanym przez zimę

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Gubernator Indiana, Eric Holcomb, zaktywował Gwardię Narodową aby pomóc mieszkańcom dotkniętym intensywnymi opadami śniegu i marznącego deszczu. Ponad 120 żołnierzy Gwardii Narodowej Indiany wysłano do pomocy kierowcom, którzy utknęli na drogach.

 

Gwardziści są w pogotowiu by reagować także na inne wezwania z powodu zimowej aury. Żołnierze w podwyższonej gotowości pozostaną co najmniej do wtorku – podało biuro gubernatora Indiany.

Dla środkowej i południowej części tego stanu w tym dla Indianapolis wydano ostrzeżenie przed intensywnymi opadami śniegu. Spodziewana jest nie tylko kumulacja śniegu od 6 o 12 cali ale także oblodzenia, które mogą spowodować niebezpieczne warunki na drogach.

Do godzin wieczornych obowiązuje także ostrzeżenie przed oblodzeniami na drogach w rejonie metropolii chicagowskiej, w której też może prószyć śnieg. Opady nie będą jednak tak duże jak w Indianie czy środkowych rejonach Illinois gdzie również może spaść do 12 cali śniegu.

 

BK

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

👇 P O L E C A M Y 👇

Koniecznie zobacz nowy Polonijny Portal Społecznościowy "Polish Network v2,0"