-0.6 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Gubernator J.B. Pritzker zaprzecza pogłoskom o złych relacjach z burmistrzem Chicago

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Gubernator Illinois J.B Pritzker zaprzeczył w poniedziałek informacjom, jakoby miał złe relacje z burmistrzem Chicago Brandonem Johnsonem. Sugestie takie pojawiły się w obliczu bieżących problemów, takich jak kryzys migracyjny w mieście i fala przestępczości.

 

Gazeta „Chicago Sun Times” odniosła się do napięć między gubernatorem a burmistrzem po niedawnym komentarzu Pritzkera, w którym stwierdził, że Chicago nie „działało wystarczająco szybko”, aby utworzyć obozy bazowe dla migrantów.

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Peorii gubernator odniósł się do tych komentarzy, obwiniając media o wyolbrzymianie sprawy. „Za każdym razem, gdy mamy do czynienia z gubernatorem i burmistrzem Chicago, gdy od czasu do czasu mamy do czynienia ze sprawami, nad którymi wspólnie pracujemy, chcą przekształcić to w batalię” – powiedział Pritzker.

Przypomniał, że w przeszłości byli burmistrzowie i gubernatorzy, którzy się nie dogadywali, ale zaznaczył, że on i burmistrz Johnson są w stanie zgodnie współpracować nawet wtedy, gdy nie zgadzają się w pewnych kwestiach. „Mamy ze sobą dobre relacje” – powiedział Pritzker. „Jestem pozytywnie nastawiony, jeśli chodzi o naszą przyszłą współpracę” – dodał.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520