29.1 C
Chicago
wtorek, 21 maja, 2024

Ginekolog w obliczu wielu pozwów sądowych

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Prawdopodobnie kilkadziesiąt pozwów wpłynie niebawem przeciwko ginekologowi prowadzącemu praktykę w powiecie DuPage. Mężczyzna, zdaniem skarżących, miał nieodpowiedzialnie podchodzić do wykonywanych obowiązków, przyjmując pacjentów pod wpływem substancji odurzających i obnażając się przed nimi.

Jak informują prawnicy zajmujący się tą sprawą, do tej pory pojawiło się w niej już 16 pozwów od byłych pacjentek, a w najbliższym czasie światło dzienne ma ujrzeć blisko 40 kolejnych. Zarzuca się w nich, że lekarz miał obnażać się przed swoimi pacjentkami, namawiać je do wychodzenia z nim na randki, bądź do organizowania mu takich spotkań z ich znajomymi. Zdarzały się też przypadki przeprowadzania przez niego badań w stanie wskazującym na spożycie alkoholu, bądź innych substancji odurzających.

Były już lekarz pracował jako położnik-ginekolog w DuPage Medical Group, która obecnie znana jest jako Duly Heath and Care. W oświadczeniu wydanym przez grupę czytamy, że odżegnuje się ona od jakiejkolwiek wiedzy na temat nieetycznych zachowań zatrudnionego u niej lekarza. Jak dodaje jej rzeczniczka prasowa Terri Hickey, grupa medyczna poważnie traktuje zarzuty dotyczące niewłaściwego postępowania.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520