9.4 C
Chicago
piątek, 12 kwietnia, 2024

Floryda. Jeden z najbardziej poszukiwanych przestępców aresztowany. Pomogły jego córki

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Niesławny przestępca seksualny, który stał się jednym z głównych bohaterów programu „America’s Most Wanted”, został w końcu schwytany na Florydzie. Udało się go złapać, m.in. dzięki zaangażowaniu jego córek. Kobiety publikowały materiały na TikTok prosząc o pomoc w namierzeniu poszukiwanego. Swojego ojca nazywały „pedofilem”.

51-letni Davie Albarran został zatrzymany w Lakeland na Florydzie w niedzielę, 18 lutego. Do aresztowaniu doszło wieczorem, po 451 dniach od ucieczki – przekazał szeryf Polk County Grady Judd.

Albarran był poszukiwany w powiecie Orange pod zarzutem molestowania i nieobyczajnego zachowania względem dziecka poniżej 12 r.ż. W poszukiwaniach pomogły nawet córki 51-latka – Ana i Yaneira. Kobiety publikowały materiały na TikTok prosząc o rozpowszechnianie wizerunku swojego ojca.

„Proszę, podziel się i obmaluj miasto jego twarzą” – powiedziała Ana w jednym z filmów na TikTok. „Mój ojciec Davie Albarran jest pedofilem, ucieka, a gliny go szukają” – dodała.

Albarran był poszukiwany od 2022 roku, kiedy jedna z jego krewnych powiedziała matce, że 51-latek ją molestował. Wówczas cała rodzina mężczyzny opowiedziała się przeciwko niemu. Ana przyznała nawet po latach, że jej ojciec w dzieciństwie ją też „niewłaściwie dotykał”.

W grudniu 2022 r. pojawił się w programie „America’s Most Wanted”. Do niedzieli był jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców w USA.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520