7.1 C
Chicago
środa, 24 kwietnia, 2024

Dyrektor oskarżony po incydencie w szkole. Odepchnął chłopca na kilka metrów [WIDEO]

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Były dyrektor szkoły podstawowej w Centralnej Kalifornii został oskarżony o znęcanie się nad nieletnim po tym, jak w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak mężczyzna odpycha młodego chłopca na kilka metrów w tył – podaje KTVU-TV.

Na filmie widać, jak były dyrektor szkoły podstawowej Wolters Brian Vollhardt popycha ucznia, uderzając go otwartymi dłońmi w klatkę piersiową, powodując, że upada na podłogę. Do zdarzenia doszło podczas śniadania, 7 czerwca we Fresno w Kalifornii, donosi KTVU-TV.

Według Zjednoczonego Okręgu Szkolnego Fresno, Vollhardt i inni członkowie personelu rozmawiali ze zdenerwowanym chłopcem, który miał status ucznia ze specjalnymi potrzebami. Na nagraniu widać, jak chłopak mówi coś do Vollhardta, wskazując palcem tuż przy jego twarzy, po czym dyrektor agresywnie reaguje, odpychając ucznia na kilka metrów.

Okręg szkolny zdecydował się podjąć działania dyscyplinarne wobec dyrektora, ale ten sam zrezygnował ze stanowiska i nie jest już zatrudniony w placówce.

Szef policji we Fresno, Paco Balderrama, przekazał, że incydent został zgłoszony policji 9 czerwca, ale on został o nim poinformowany dopiero 6 września, prawie trzy miesiące po jego wydarzeniu.

„Jako szef policji w tej społeczności mogę ci powiedzieć, że mam prawdziwy problem z tym, w jaki sposób traktowano to dziecko. Jako rodzic 9-letniego dziecka, które w tym przypadku jest w bardzo podobnym wieku do ofiary, a także cierpi na lęki i nie zawsze radzi sobie z sytuacjami w najlepszy sposób, jest niepokojące, jak ktoś, kto ma chronić to dziecko i zapewniać wsparcie, je potraktował” – powiedział Balderrama.

Vollhardt ma zostać postawiony w stan oskarżenia 26 września.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520