9.3 C
Chicago
czwartek, 30 maja, 2024

Teksas: Próbowali włamać się do domu kobiety. 17-latek wykończył ich na podjeździe

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Szeryf powiatu Harris Ed Gonzalez poszukuje świadków rzekomego włamania, do którego doszło w piątek wieczorem. Dwóch rzekomych napastników zostało wówczas zastrzelonych przez 17-latka, który przebywał w swoim domu – podaje New York Post.

Według raportu z lokalnego wydziału zabójstw, około 22:40. czasu lokalnego, zastępcy odpowiedzieli na wezwanie przy 16000 First Street w Channelview w Teksasie. Po przybyciu na miejsce zobaczyli dwóch mężczyzn z ranami postrzałowymi, leżących na trawniku przed budynkiem. Obaj zostali potem uznani za zmarłych.

Śledczy ustalili, że zarówno ofiary, jak i trzeci niezidentyfikowany mężczyzna, uzbrojeni i zamaskowani, próbowali włamać się do domu w którym mieszkali dorosła kobieta, 12-letni chłopiec oraz dwóch 17-letnich chłopców.

Trzeciemu podejrzanemu udało się uciec czarnym sedanem.

Śledczy zdecydowali się kontynuować dochodzenie. „Sprawa zostanie przedstawiona wielkiej ławie przysięgłych. Dochodzenie jest w toku i każdy, kto ma informacje, jest proszony o skontaktowanie się z Jednostką Zabójstw HCSO pod numerem 713-274-9100” – napisał na Twitterze Gonzalez.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520