HomeUSAFloryda

DJ Laz wraca do radia w Miami z nowym programem

DJ Laz wraca do radia w Miami z nowym programem

On jest baaaack …
„DJ Laz wraca na fale radiowe”, ogłosił sam w radiu King of Miami oraz w środowym poście na Instagramie.„Jestem bardzo podekscytowany, mogąc ogłosić, że po BARDZO długiej nieobecności w ramach kontraktu wracam do radia na południu Florydy” – powiedział urodzony w Miami Lazaro Mendez. „Nawiązałem współpracę z iHeartRadio i będę prowadzić popołudniowy program od 15:00 do 19:00. w Totally 93,9, All 90’s, All Time ”.
Pod koniec listopada 2019 r. Wielu fanów miejscowego spin doktora zastanawiało się, co się dzieje, kiedy nie mogli go już usłyszeć podczas jego porannego programu na WLFC Miami’s Hits 97.3. Tak naprawdę nie wyjaśnił, dlaczego w mediach społecznościowych ani gdziekolwiek.
Teraz znamy powód: nieznośną klauzulę o zakazie konkurencji.

Podczas przerwy Laz wciąż kręcił się po mieście, grając jako DJ i prowadząc różne imprezy dla Only in Dade oraz pływał na swojej łodzi. Ma również udział w satelitarnym Sirius XM w ramach programu Pitbull Globalization Channel 13, o godz. 10:00 w południe w soboty. 49-latek potwierdził Miami Herald w środę, że będzie to kontynuował.

„Nie masz pojęcia, jak bardzo tęskniłem za spotkaniem z wami wszystkimi w South FLA w zeszłym roku. Nie mogę się doczekać, aby spędzić z wami wszystkimi popołudnia w dni powszednie! ”

My też czekamy z niecierpliwością na ponowne spotkanie z legendarnym już DJ LAZ
JK

COMMENTS