32.2 C
Chicago
piątek, 21 czerwca, 2024

Detroit: Urzędniczka przyznała się, że „wisi” IRS 65 000 dolarów w zaległych podatkach

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Urzędniczka miejska z Detroit z wieloletnim stażem – z niewiadomych powodów – postanowiła ujawnić na antenie radia WWJ 950, że jest winna IRS 65 000 USD z tytułu zaległych zobowiązań finansowych. Następnie wylała się na nią fala krytyki, a w listopadzie ma zostać ponownie wybrana na swoje stanowisko. Wpadkę urzędniczki wykorzystał jej przeciwnik.

„Jestem pewna, że ​​nie jestem jedyną obywatelką tego wspaniałego miasta, która jest winna podatki” – powiedziała Janice Winfrey. „Tak, jesteśmy absolutnie winni IRS, ale jesteśmy również na planie płatności i to od kilku lat. Ale wiesz, spłacamy to i czasami sytuacja się powtarza”.

Według opublikowanych raportów Janice Winfrey jest winna prawie 65 000 dolarów z tytułu niezapłaconych podatków, a jej dom jest zastawiony.

FOX 2 próbował skontaktować się z urzędniczką telefonicznie, mailowo i za pośrednictwem SMS-ów, jednak zostały one bez odpowiedzi. Później ekipa telewizyjna pojechała pod jej ostatni, znany adres, myśląc, że tam zdołają poprosić ją o komentarz w tej sprawie. Nikt nie otworzył – Winfrey nie odniosła się do tego, co wcześniej wyjawiła.

Do sprawy odniósł się jednak jej przeciwnik na stanowisko urzędnika miejskiego – Denzel McCampbell. „Problem polega na tym, że ona jest urzędnikiem publicznym” – powiedział McCampbell. „Chociaż mówimy o finansach osobistych, chodzi o publiczne podatki, z którymi prosimy wszystkich Detroiters i wszystkich Amerykanów, aby byli na bieżąco.

Później McCampbell dodał jednak, że szanuje przejrzystość Winfrey wobec jej wyborców i to, że powiedziała prawdę. Powiedział też, że wierzy, że urzędniczka na bieżąco spłaca swoje zobowiązania.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520