32.5 C
Chicago
sobota, 22 czerwca, 2024

Bójka w kalifornijskiej szkole przerodziła się w „zamieszki”. Uczniowie tratowali się nawzajem

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Szkolna bójka doprowadziła do „zamieszek” w całym kampusie Sinaloa Middle School. Uczniowie placówki zostali poinformowani o konfrontacji z wyprzedzeniem, jednak nie wiedzieli, gdzie odbędzie się „pojedynek”. W efekcie tłum setek (sic!) uczniów biegał po całym kampusie z nadzieją na obejrzenie walki. Powstał chaos – jedni uczniowie byli tratowani przez innych.

Cała Sinaloa Middle School chciała obejrzeć bójkę, która miała odbyć się na terenie kampusu. Jak można później dostrzec na nagraniach, które wyciekły do sieci – nie była to tzw. „solówka”, tylko zwykłe pobicie. W materiałach wideo widać trzy nastolatki bijące jedną, leżącą już na ziemi.

To nie jednak pobicie zyskało uwagę ogólnokrajowych mediów, ale to, co działo się przed nim i w międzyczasie. Uczniowie SMS – wiedząc, że dojdzie do bójki młodych dziewczyn – desperacko poszukiwali miejsca, gdzie ma się ona odbyć.

„Spowodowało to bardzo dużą falę naszych uczniów (kilkuset z nich) pędzących po kampusie w poszukiwaniu walki, aby ją obejrzeć” – wyjaśnia szkoła w liście do rodziców.

„Tłum ten rozrósł się, gdy przebiegał przez kampus, powodując upadanie niektórych uczniów i dosłowne tratowanie ich przez innych” – dodano.

Policja z pobliskiego Novato przekazała, że – pomimo współpracy ze szkołą – zdarzenie nie zostało od razu zgłoszone. Szkoła w ramach ISD zatrudnia także dwóch prywatnych ochroniarzy (na cały okręg), których jednak nie było na miejscu w trakcie zdarzenia.

Do tej pory policja zatrzymała w związku z „zamieszkami” ośmioro uczniów.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520