14.9 C
Chicago
niedziela, 25 lutego, 2024

Berlusconi motywuje piłkarzy… „autobusem” prostytutek

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Silvio Berlusconi, prezes klubu piłkarskiego Monza, obiecał „autobus” prostytutek, aby zmotywować zawodników do lepszej gry – informują włoskie media, które zamieściły nagranie z wypowiedzią byłego premiera, obecnie senatora i lidera partii Forza Italia.

Według włoskiej agencji Ansa, 86-letni Berlusconi wygłosił „niefortunne” uwagi podczas świątecznej kolacji, zorganizowanej we wtorek wieczorem przez klub.

 

Przemawiając z mikrofonem w ręku, Berlusconi cieszył się, że we wrześniu wybrał nowego trenera, „dobrego, przyjaznego, miłego i zdolnego do motywowania naszych zawodników”.

 

„Dorzuciłem do tego dodatkową motywację. Powiedziałem piłkarzom: Juve, AC Milan itd. przyjadą do nas i jeśli wygracie z jedną z tych wielkich drużyn, przyprowadzę do szatni autobus z k…” – dodał, co wywołało salwy śmiechu obecnych na sali.

 

Dziennik „La Repubblica” zauważył, że ta wypowiedź nie została wyemitowana na koncie Berlusconiego na Twitterze, gdzie zamieszczono filmy z tego wieczoru z zawodnikami, działaczami klubu i sponsorami. Nagranie jest jednak dostępne w mediach społecznościowych.

Były trzykrotny premier Włoch został w 2013 roku skazany na 7 lat więzienia za udział w skandalu seksualnym nazwanym przez media Rubygate. Sąd uznał go za winnego płatnego korzystania z usług nieletniej marokańskiej prostytutki imieniem Ruby. W postępowaniu odwoławczym Berlusconi został jednak uniewinniony.

 

Przez wiele lat Berlusconi był właścicielem klubu piłkarskiego AC Milan. W 2018 roku kupił Monzę, która rozgrywa pierwszy sezon w ekstraklasie i obecnie zajmuje w tabeli 14. miejsce. (PAP)

 

af/ krys/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520