-5 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Amsterdam chce zniechęcić do odwiedzania miasta holenderskich turystów szukających seksu, narkotyków i alkoholu

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Władze Amsterdamu rozpoczynają kampanię, mającą zniechęcić holenderskich imprezowiczów do przyjazdu do tego miasta – informuje stołeczny ratusz. Podobna kampania skierowana była do młodych Brytyjczyków pod hasłem „Trzymaj się z daleka”.

Na początku kwietnia br. urząd miasta Amsterdamu rozpoczął kampanię na rynku brytyjskim, zniechęcającą do przyjazdu turystów szukających seksu, narkotyków i alkoholu.
„Chcemy zmiękczać wizerunek Amsterdamu jako miejsca, w którym można się wyluzować” – przekonywał stołeczny radny Sofyan Mbarki.
Kampania „Stay away” (trzymaj się z daleka) skierowana była do Brytyjczyków w wieku od 18 do 35 lat. Władze miasta narzekają, iż od lat centrum stolicy Holandii jest opanowane, szczególnie w weekendy, przez pijanych turystów i amatorów narkotyków.
Jak zapowiadają władze Amsterdamu, wkrótce rozpocznie się akcja, mająca zniechęcać rodzimych imprezowiczów do przyjazdu do tego miasta.
„Celem jest dotarcie do szczególnie uciążliwych gości. Sposób, w jaki to nastąpi, jest wciąż opracowywany” – czytamy w komunikacie urzędu miasta. Akcja ma się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Z Amsterdamu Andrzej Pawluszek (PAP)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520