11.4 C
Chicago
piątek, 12 kwietnia, 2024

44-letni Ryszard Murawski oskarżony o morderstwo. Dźgnął nożem żonę, Wioletę, na oczach ich syna

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Jak donosi lokalna policja – Ryszard Murawski z Lindenhurst został aresztowany w środę wieczorem, chwilę po dźgnięciu nożem swojej żony, Wiolety Murawskiej. Do ataku doszło przed domem małżeństwa przy 14th Street. Ranna kobieta z 15-letnim synem pobiegła po pomoc do sąsiada.

Do zdarzenia doszło w środę, 3 stycznia, przed domem przy 14th Street w Lindenhurst na Long Island w stanie Nowy Jork.

Około 8:30 p.m. funkcjonariusze miejscowej policji odpowiedzieli na wezwanie do ataku nożownika. Policjanci ustalili na miejscu, że napastnikiem był 44-letni Ryszard Murawski, a ofiarą jego żona – 38-letnia Wioleta Murawska. Murawski dźgnął kobietę przed ich domem w Lindenhurst.

Jak relacjonowali – ranna Murawska pobiegła z pomocą 15-letniego syna do domu sąsiada, gdzie poprosili o pomoc. Stamtąd sąsiad zadzwonił pod 911.

Kobieta doznała poważnych obrażeń. Wkrótce została przewieziona do Good Samaritan University Hospital. W placówce stwierdzono zgon 38-latki.

44-letni Murawski początkowo zdołał uciec z miejsca zdarzenia, ale rozbił swój samochód na budynku przy alejach New York i West Hoffman w Lindenhurst. Tam został aresztowany przez patrol policji i przewieziony do szpitala.

W piątek Ryszard Murawski został oskarżony o morderstwo drugiego stopnia.

W rozmowie z dziennikarzami sąsiedzi Murawskich opisali Wioletę jako „słodką i miłą kobietę”. W ciągu kilku dni społeczność zebrała 50 tys. dolarów w ramach wsparcia dla rodziny zamordowanej.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520