17.7 C
Chicago
sobota, 15 czerwca, 2024

17-latek uderzał psa widłami i kopał go. Policja stawia zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

17-latek, który miał uderzać psa widłami i kopać go, usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem – poinformowała w czwartek po południu oficer prasowa grajewskiej policji Sylwia Gosiewska. Nastolatek przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Informację o zatrzymaniu 17-latka w związku z opublikowanym w internecie filmie, na którym widać jak młody mężczyzna kopie i dźga widłami małego psa, policja przekazała mediom w czwartek rano. Pies przeżył zajście, posiada liczne poważne obrażenia.

 

Jak mówiła PAP Gosiewska, policja o sprawie dowiedziała się za pośrednictwem internetu, gdzie na jednym z portali społecznościowych zamieszczono filmik, na którym widać jak mężczyzna „bestialsko potraktował psa”. Po ustaleniu tożsamości, policja zatrzymała w szkole w powiecie grajewskim dwóch nastolatków: 17-latka, który jest widoczny na filmiku oraz 15-latkę, która nagrywała ten film.

 

„17-latek usłyszał zarzut znęcania się nad psem ze szczególnym okrucieństwem” – powiedziała w czwartek po południu Gosiewska. Dodała, że nastolatek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Poinformowała też, że prokuratura skierowała do sądu wniosek o areszt.

 

Natomiast sprawą 15-latki zajmie się sąd rodzinny.(PAP)

 

autorka: Sylwia Wieczeryńska

 

swi/ rof/ mark/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520