21.7 C
Chicago
piątek, 14 czerwca, 2024

10 tysięcy dolarów nagrody za pomoc w ustaleniu miejsca pobyty Thomasa Howe

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Od trzech tygodni trwają poszukiwania mieszkańca Antioch (Illinois), który opuścił miejsce wypadku drogowego. Za pomoc w jego odnalezieniu wyznaczono nagrodę w wysokości 10 tysięcy dolarów.

 

Thomas „Tommy” Howe  22 stycznia około 11 przed południem uczestniczył w wypadku na autostradzie I-94 w pobliżu Route 176. Świadkowie zeznali, że mężczyzna wyszedł z samochodu i skierował się do Old School Forest Preserve w Libertyville.

Rodzina 24-latka prosi o pomoc w jego odnalezieniu a rodzice wyznaczyli nagrodę pieniężną. Obawiają się, że mógł podczas wypadku doznać urazu głowy ponieważ w jego samochodzie wystrzeliły poduszki powietrzne.

Dwa dni po wypadku w parku znaleziono jego telefon. Policja przeszukała okolice   jednak nie natrafiono na nic co mogłoby pomóc w odszukaniu mężczyzny. „Tommy, jeśli to widzisz i jesteś zdezorientowany pamiętaj jak bardzo cię kochamy i troszczymy się o ciebie i że wiąże nas ogromnie silna więź. Proszę zadzwoń jeżeli możesz” – błagała matka mężczyzny na antenie jednej z lokalnych stacji telewizyjnych.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520