11.8 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Zestawienie miast aktywnie wspierających najbardziej potrzebujących

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Amerykanie mimo wysokiej inflacji i rosnących kosztów życia w dalszym ciągu wykazują troskę o tych którym wiedzie się gorzej. Wspierają nie tylko duże organizacje charytatywne ale także pojedyncze osoby często swoich sąsiadów.

 

W 2022 roku mieszkańcy USA przekazali prawie 500 miliardów dolarów na cele charytatywne. To mniej o 3,4% w porównaniu z 2021 rokiem. WalletHub przeanalizował dane z ponad 100 największych miast i opublikował listę tych, których mieszkańcy pomagają potrzebującym najbardziej.

Na pierwszym miejscu jest Madison w Wisconsin, na drugim Boston w Massachusetts, na trzecim Virginia Beach w Wirginii, na czwartym Nowy Jork a na piątym San Diego w Kalifornii. Chicago w tym zestawieniu jest na miejscu 23. Natomiast najmniej pomagają mieszkańcy Birmingham w Alabamie.

Przykładowo najbardziej na sąsiedzką pomoc mogą liczyć mieszkańcy Jacksonville na Florydzie a najmniej Henderson w Nevadzie. Najwięcej w przeliczeniu na swój dochód na działalność charytatywną przeznaczają mieszkańcy Memphis w Tennessee a najmniej San Diego w Kalifornii.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520