-0.6 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Zdał najtrudniejszy egzamin adwokacki w USA w wieku 17 lat! Peter Park z Kalifornii rekordzistą

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

17-latek z Kalifornii jest najmłodszą osobą, która zdała ekstremalnie trudny, kalifornijskich egzamin adwokacki! Chłopak został niedawno zaprzysiężony na adwokata.

Peter Park z Visalii w Kalifornii pracował jako referent prawny w biurze prokuratora okręgowego powiatu Tulare. W listopadzie 17-latek zasiadł do bardzo trudnego egzaminu adwokackiego i… zdał!

Park stał się tym samym najmłodszą osobą w historii, której udało się ukończyć egzamin z wynikiem pozytywnym. Tytuł odebrał poprzedniemu rekordziście, który w dniu zdania kwalifikacji miał 18 lat.

Ogłaszając, że zdał, Park powiedział: „Nie było łatwo, ale było warto. Zdanie egzaminu wymagało dyscypliny i strategii, ale w końcu mi się udało”.

Park jest obecnie zatrudniony jako zastępca prokuratora okręgowego Tulare County. „Musieliśmy poczekać, aż skończy 18 lat” – powiedziała rzeczniczka biura, Michelle Villalobos, dla USA Today.

Wczesne sukcesy młodemu prokuratorowi nie są obce. Do high school poszedł w wieku 13 lat. Uczęszczając tam wstąpił jednocześnie do Oxford Academy w Cypress i rozpoczął czteroletnie studia prawnicze na Northwestern California University School of Law.

Egzamin adwokacki w Kalifornii jest niezwykle trudny i powszechnie uważany za jeden z najtrudniejszych w Stanach Zjednoczonych. Ma wyższy próg zdawalności niż w innych stanach i testuje szerszy zakres tematów. Park zdał go za pierwszym podejściem.

Red. JŁ

(Źródło: Daily Mail)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520