23 C
Chicago
czwartek, 13 czerwca, 2024

Zamieniła Kalifornię na Teksas. Jej TikTokowe relacje stały się viralem. „Pocisz się nawet pod prysznicem”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Matka, która rok temu przeprowadziła się do Round Rock z Kalifornii, na TikToku dokumentuje wszystkie ciekawostki, o jakich dowiedziała się lub przekonała na własnej skórze po zostaniu Teksanką. Jej krótki filmy stały się viralem – podaje Fox 11 Los Angeles.

„Możesz zacząć się pocić, kiedy nadal jesteś mokry pod prysznicem” – powiedziała w jednym z filmów TikTok o tym, czego nauczyła się mieszkając w Teksasie przez cały rok. W lipcu mija właśnie rok, od kiedy Sam Speiller przeprowadziła się z Kalifornii do Teksasu.

„Byłam przygotowana na wiele rzeczy związanych z szokiem kulturowym, związanych z przeprowadzką, ale nie byłam przygotowana na niektóre z bardziej podstawowych elementów życia w Teksasie” – powiedziała.

„Lewy pas służy do wyprzedzania, ale w Teksasie prawy pas też będzie służył do wyprzedzania, jeśli jedziesz zbyt wolno. Słońce potrafi nieźle rozgrzać basen. To jak pływanie w zupie” – relacjonowała swoje doświadczenia Speiller.

Na swoim TikToku prowadzi trzy oddzielne serie filmów: „Życie w Teksasie”, „Jak Teksas mnie zmienił” i „Rzeczy w Teksasie, które wciąż mnie dezorientują”.

„To było dla mnie naprawdę zabawne doświadczanie, że ludzie czerpią radość z moich odkryć. To naprawdę łatwe, ponieważ to właśnie przytrafia mi się przez cały dzień, gdy próbuję poradzić sobie z upałem i takimi rzeczami” – powiedziała Speiller.

@mightbthequeenelizabeth

#duet with @unmitigated.gall

♬ original sound – Sam Speiller

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520