9.8 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Włochy/ Od euforii prawie do zawału. Senior myślał, że wygrał fortunę, ale gazeta podała… błędny wynik gry liczbowej!

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Od euforii prawie do zawału- takie przeżycia ma za sobą 87-letni mieszkaniec Rzymu. Najpierw dowiedział się, że wygrał 64 miliony euro w grze liczbowej, a potem, że gazeta, która podała wynik losowania, wydrukowała go z błędem.

Włoskie media poinformowały, że emeryt z Wiecznego Miasta wypełnił kupon popularnej gry liczbowej Superenalotto, w której regularnie padają bardzo wysokie wygrane. Dzień po wtorkowym losowaniu kupił gazetę, by sprawdzić, jakie liczby w nim padły, a gdy przeczytał, nie mógł uwierzyć własnym oczom.
„Trafiłem całą kombinację liczb. To wydawało się jak sen. Zagrałem za 2 euro i wygrałem 64 miliony. Nareszcie poczułem się bogaty. Żyję z emerytury. Pobiegłem do kolektury i tam zaczął się mój dramat”- opowiedział mężczyzna, cytowany przez prasę.
Relacjonował: “Powiedziano mi, że wylosowane liczby to nie te, które wydrukowano w gazecie. Pokazali mi właściwe liczby. A ja już zdążyłem sobie wyobrazić, jak wydaję pieniądze. Postanowiłem kupić dom każdemu z moich dzieci i wnuków i wreszcie mieć trochę finansowego spokoju”.
“Kiedy właściciel kolektury powiedział mi, co się stało, mało co nie dostałem zawału”- podkreślił senior. Chce on teraz podać do sądu dziennik, który wydrukował błędny wynik losowania.
Wyjaśnił: „Odchorowałem to. Nie umiem korzystać z internetu, gram w Superenalotto, a potem kupuję gazetę, by sprawdzić liczby”.
„Mój sen- dodał- trwał krótko”.

 

Z Rzymu Sylwia Wysocka(PAP)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520