4.1 C
Chicago
czwartek, 25 lutego, 2021

W Michigan padła główna wygrana w Mega Millions. Kumulacja wyniosła miliard dolarów

Popularne

Tylko jednej osobie udało się wczoraj trafić „szóstkę” w Mega Millions. W puli był miliard dolarów. Szczęśliwy los został nabyty w Michigan.

 

Jest to trzecia, największa wygrana w historii amerykańskiej loterii. Miliony przyniosły następujące liczby, które padły podczas wieczornego losowania: 4, 26, 42, 50, 60 i Mega Ball 24. Jeżeli posiadacz kupony zdecyduje się na jednorazową wypłatę to otrzyma czek na 739.6 mln dolarów. Może też pobrać wygraną w 30 ratach, wypłacanych co roku. Niezależnie od tego jaką formę wypłaty wybierze, musi jeszcze od niej odprowadzić podatek.

Pula w Mega Millions wzrastała od 15 września ubiegłego roku. Wtedy to po raz ostatni gracz z Wisconsin poprawnie wytypował 6 liczb. Warto dodać, że do tej pory najwyższa wygrana padła w Powerball w styczniu 2016 roku kiedy to trzech graczy z Kalifornii, Florydy i z Tennessee podzieliło się kwotą 1.586 miliarda dolarów.

Druga była kumulacja w Mega Millions z października 2018 roku. Wówczas w puli Mega Millions był 1.537 miliard dolarów. „Szóstkę” udało się wytypować tylko mieszkańcowi Karoliny Południowej. W tym tygodniu gracz z Maryland zgarnął główną wygraną w Powerball – 731.1 mln dolarów.

Dodajmy, że szansa na wygraną w Mega Millions wynosi 1 do 302.5 mln. Mega Millions dostępny jest w 45 stanach oraz w amerykańskiej stolicy, Waszyngtonie i na Wyspach Dziewiczych.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Ostatnio dodane