19.4 C
Chicago
środa, 12 czerwca, 2024

W Chicago otwarto nowoczesne centrum dowodzenia FBI

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

www.strony.us - Strony Internetowe, Strony Internetowe Chicago Floryda, Pozycjonowanie, Pozycjonowanie stronwww, Pozycjonowanie Stron Chicago Floryda, Reklama Chicago

Na ponad dwa miesiące przed Narodową Konwencją Demokratów (DNC) chicagowski oddział FBI uruchomił nowe centrum dowodzenia. Ma ono zapewnić najwyższej jakości, bezpieczne połączenia komunikacyjne z organami ścigania i funkcjonariuszami na całym świecie.

 

Celem jest zapobieganie atakom terrorystycznym lub innym katastrofom oraz lepsze reagowanie w przypadku ich wystąpienia. Dla Roberta W. „Wesa” Wheelera Jr, agenta specjalnego odpowiedzialnego za FBI-Chicago, liczy się to, że kiedy Demokraci przyjadą do miasta w sierpniu będą mogli czuć się bezpieczni.

„Mamy łączność z wszystkimi placówkami FBI, agencjami wywiadowczymi nie tylko w USA, ale na całym świecie. Możemy bezpiecznie komunikować się z zagranicznymi partnerami, a to ważne” – powiedział Wheeler. Wyjaśnił również, że specjalne pomieszczenie z komputerami i monitorami na wszystkich ścianach jest kluczowym elementem w nadzorowaniu sytuacji podczas DNC.

Do centrum FBI przydzielono około 80 chicagowskich policjantów, wraz z różnymi federalnymi i lokalnymi zespołami zadaniowymi w ramach nowoczesnego modelu partnerstwa organów ścigania, który działa w celu rozwiązania problemów związanych z przestępczością.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520