32.4 C
Chicago
sobota, 22 czerwca, 2024

Szef policji z Dallas otrzyma rekordową gażę. Z „trójką” z przodu

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Ile zarabia szef policji w Teksasie? Według najnowszych doniesień najwyższy stopniem funkcjonariusz policji w Dallas Eddie Garcia będzie najlepiej opłacanym policjantem w Lone Star. Jego roczna pensja ma przekraczać 300 tys. dolarów!

Zgodnie z listem p.o. city manager Dallas Kimberly Tolbert Garcia będzie otrzymywał uposażenie w wysokości  306 440,40 dolarów rocznie oraz po 10 000 dolarów premii co 6 miesięcy.

Garcia będzie tyle zarabiał co najmniej do 2027 roku. Zgodził się pozostać na stanowisku, aby pomóc miastu wybrać kolejnego szefa właśnie w tamtym roku.

To może jednak nie być szczyt zarobków szefa policji z Dallas, gdyż krążą plotki, że władze miasta Austin będą próbował ściągnąć policjanta do siebie. Niedawno city managerem został tam człowiek, który ściągnął Garcię do DPD.

Władze Dallas zapowiadają jednak zatrzymanie Garcii u siebie. Burmistrz Eric Johnson nazwał go nawet „najlepszym szefem policji w kraju”.

Urodzony w Puerto Rico Garcia został mianowany na to stanowisko w 2021 roku. Jest pierwszym Latynosem, który pełni funkcję szefa policji w Dallas w 140-letniej historii departamentu.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520