-0.8 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Szef MON do Kosiniaka-Kamysza: Niech Pan myśli o Polsce, a nie o tym, jak zadowolić swoimi słowami Tuska

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Od 15 października m.in. podpisałem umowy na armatohaubice i utworzyłem nowe jednostki wojskowe; Władysław Kosiniak-Kamysz nazwał to działaniem bez zgody społecznej. Niech Pan myśli o Polsce, a nie o tym, jak zadowolić swoimi słowami Donalda Tuska – zwrócił się do szef MON Mariusz Błaszczak do prezesa PSL.

W piątek Władysław Kosiniak-Kamysz, który wymieniany jest w mediach jako przyszły wicepremier i szef MON w rządzie Donalda Tuska, pytany o ocenę ostatnich działań szefa MON Mariusza Błaszczaka, odparł: „Wszystkie działania podejmowane po 15 października, niezależnie w jakim ministerstwie, oceniam jako działania, które nie miały zgody społecznej, nie miały pełnej akceptacji społecznej”.
„Kiedyś pan prezydent Andrzej Duda mówił, żeby się powstrzymywać po zmianach wyborczych. Szkoda, że ministrowie, wywodzący się z tego samego obozu politycznego, do tego się nie zastosowali” – podkreślił lider ludowców.
W piątek na portalu X do tych słów odniósł się Mariusz Błaszczak, pisząc: „Od 15 października podpisałem umowy na armatohaubice, odebrałem pierwsze śmigłowce AW-149 i utworzyłem nowe jednostki wojskowe”.
„Kosiniak-Kamysz właśnie nazwał to +działaniem bez zgody społecznej+. Proszę to powiedzieć mieszkańcom Augustowa lub Czartajewa, gdzie powstały nowe bataliony. Proszę to powiedzieć niemal 8 mln wyborców, bo przypominam, że to PiS wygrało wybory. Niech Pan myśli o Polsce, a nie o tym jak zadowolić swoim słowami Tuska. Odwagi i więcej samodzielności w działaniu!” – napisał szef MON.(PAP)
Autor: Adrian Kowarzyk
- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520