15 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Spotkanie z dr. Willie Wilsonem w siedzibie KPA-Il.

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Dr Willie Wilson kontynuuje swoją kampanię na burmistrza Chicago i dociera do społeczności słowiańskiej. W minioną sobotę w siedzibie Kongresu Polonii Amerykańskiej w Illinois odbyło się spotkanie z kandydatem na burmistrza Chicago. Dr Wilson chce poznać swoich wyborców i ich oczekiwania. Jego zamiarem jest odwiedzenie 77 dzielnic Chicago.

W sobotnim spotkaniu wzięło udział ponad 100 osób reprezentujących Polonię oraz inne grupy etniczne: czeską, ukraińską, chińską, indyjską,  latynoską i inne.

Wśród swoich priorytetów wyborczych Wilson wymienił poprawę bezpieczeństwa publicznego, obniżki podatków i sprawy edukacji.

Spotkanie dr Willie Wilsona z Polonią prowadziły Sylwia Domagala i Annette Strojny. Gospodarzem spotkania był  Mirosław Niedziński, Prezes Kongresu Polonii Amerykanskiej na stan Illinois.

Dr Wilson podkreśla, że ​​chce wymienić poglądy z wyborcami, aby usprawnić funkcjonowanie miasta Chicago.

Spotkanie „Meet and Greet” dało możliwość przedstawienia się uczestnikom, przedstawienia organizacji, zadawania pytań i przedstawiania pomysłów kandydatowi na burmistrza.

Podczas spotkania dr Willie Wilson przedstawił projekt charytatywny z Montrose Deli, aby rozdać 2,000 bonów na zakupy spożywcze dla emerytów i rodzin w potrzebie.

W spotkaniu wziął udział Stanisław Urbaniak, założyciel sieci sklepów Montrose Deli. Akcja charytatywna zaplanowana jest na 3 sierpnia 2022 roku w trzech sklepach sieci sklepów Montrose Deli. Kilka tygodni temu zgłosiłem ten pomysł dr Wilsonowi, a teraz zamienia się to w piękną imprezę charytatywną.

Dr Wille Wilson jest zainteresowany wspieraniem inicjatyw polonijnych i chce zaangażować inne organizacje w plan poprawy sytuacji w Wietrznym Mieście.

 

Tekst i zdjecia @ Andrzej Mikołajczyk

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520