26.8 C
Chicago
czwartek, 13 czerwca, 2024

Rozpędzony samochód „przeskoczył” auta na podjeździe i wpadł do garażu [VIDEO]

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kierowca z Kalifornii (dosłownie!) wskoczył swoim samochodem do czyjegoś garażu, przelatując wcześniej nad stojącymi na podjeździe autami. Jak ustalili policjanci – powodem niecodziennego wypadku była utrata panowania nad autem przez kierującego. Wskutek incydentu, nie licząc auta sprawcy, ucierpiał dom oraz jeden z samochodów stojących przed budynkiem.

Do zdarzenia doszło 4 kwietnia, ok. godziny 6:30 a.m. w powiecie Riverside w Kalifornii.

Do sieci trafiło nagranie z monitoringu sąsiadów posesji w Jurupa Valley, na którym zarejestrowano, jak pojazd zjeżdża z jezdni na trawnik, po czym uderza w krawężnik i wyskakuje w powietrze. Auto przeleciało nad dwoma stojącymi na podjeździe białymi pick-upami, a potem wbiło się w bramę garażu i częściowo wylądowało w środku pomieszczenia.

Podczas twardego lądowania uszkodzony został także jeden z pick-upów, na którym twardo wylądował tył „latającego auta”.

Kierowca samochodu zdołał wydostać się z pojazdu o własnych siłach jeszcze przed przybyciem strażaków. Został przetransportowany do szpitala na obserwację, ale – według wstępnych informacji – nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń.

Policja nie ujawnia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Nie jest jasne, czy kierowca był pod wpływem jakichś substancji, ani czy przedstawiono mu jakiekolwiek zarzuty.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520