21.6 C
Chicago
czwartek, 18 lipca, 2024

Riot Fest wyprowadza się z Douglass Park

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Znany chicagowski Riot Fest nie będzie się już odbywał w Douglass Park. Jeszcze w tym roku stanie się on częścią imprezy o nazwie „Riotland” – poinformowali organizatorzy tego festiwalu.

 

We wtorek wieczorem opublikowano nagranie informujące o zmianach i o tym, że festiwal opuści chicagowski park, w którym odbywał się od 2015 roku. „Riot Fest opuści Douglass Park. I – pozwólcie mi być tak jasnym jak lazurowe niebo najgłębszego lata – nasz exodus jest spowodowany wyłącznie działaniami chicagowskiego dystryktu parków miejskich” – czytamy w oświadczeniu. „Ich brak troski o społeczność, was i nas, ostatecznie nie pozostawił nam wyboru”.

Riot Fest odbędzie się w dniach 20-22 września w Chicago. Trzydniowy festiwal muzyczny po raz pierwszy zorganizowano w 2005 roku, początkowo wykorzystując różne miejsca, zanim przeniósł się do chicagowskiego Humboldt Park.

W 2015 roku został przeniesiony do Douglass Park, ale w ostatnich latach stał się przedmiotem sprzeciwu społeczności, w tym petycji o usunięcie festiwalu z tego parku.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520