9.8 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Radny zarzuca burmistrz „wredne usposobienie”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kolejny kandydat chce ubiegać się o fotel burmistrza Chicago w następnej kadencji. Do wyścigu dołącza radny z 6-go okręgu Roderick Sawyer. Syn byłego burmistrza Wietrznego Miasta, Eugene Sawyera ogłaszając swoje zamiary wypowiedział wiele cierpkich słów pod adresem obecnej burmistrz i komendanta miejskiej policji.

„Autorytatywność. Wredne usposobienie. Tak się nie sprawuje urzędu” – powiedział Sawyer krytykując sposób rządzenia miastem przez Lori Lightfoot. Jak dodał, w jego opinii nie nadaje się ona na to stanowisko. W zamian zaproponował większe możliwości współpracy i wsłuchiwanie się w głos wyborców.

Radny zwrócił także uwagę na nominację Komendanta Miejskiego Policji, jakiej dokonała burmistrz. Zarzucił Lori Lightfoot zbytnią ingerencję w sprawy departamentu, przez co umniejszone zostało znaczenie nadkomisarza Browna. To, zdaniem Sawyera prowadzi do demoralizacji zwykłych policjantów i nie pozwala im rzetelnie wykonywać swojej pracy.

Roderick Sawyer zapowiedział rezygnację z mandatu radnego przed wyborami burmistrza. Jak podkreślił, jego celem jest sprawienie, aby Lori Lightfoot sprawowała swój urząd jedynie przez jedną kadencję.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520