21 C
Chicago
wtorek, 16 lipca, 2024

Prezydent wspierał kandydatów i atakował protestujących

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Sporo emocji wywołała wypowiedź prezydenta USA Joe Bidena pod adresem demonstrujących w czasie jego wizyty w Illinois. Republikanie domagają się, aby przedstawiciele stanowych Demokratów odcięli się od słów głowy Państwa.

Chodzi o wypowiedź w czasie oficjalnego spotkania Bidena w Jones Elementary School, kiedy Prezydent w niewybrednych słowach określił zgromadzonych przed budynkiem. „Uwielbiam te znaki, kiedy wchodzę. Dajcie spokój socjaliści! Co za idioci” – powiedział Biden.

W oświadczeniu Partia Republikańska Illinois wezwała kongresmenką Lauren Underwood do odcięcia się od komentarza Bidena, zarzucając prezydentowi, że w bezpardonowy sposób atakuje swoich krytyków.

Prezydent Joe Biden pojawił się w Illinois, aby wesprzeć kandydatów Partii Demokratycznej w zbliżających się wyborach środka kadencji. Uczestniczył w zbiórce funduszy dla senatora Seana Castena i spotkaniach wyborczych Lauren Underwood. W niedzielę do Illinois przybywa Kamala Harris. Wiceprezydent wyrazi wsparcie dla ubiegających się o reelekcję gubernatora J. B. Pritzkera i jego zastępczyni.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520