Pracownica chicagowskiej stacji WGN aresztowana przez służby imigracyjne. Kobieta jest obywatelką USA

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Agenci służby imigracyjnej zatrzymali pracownicę chicagowskiej stacji WGN. Do zdarzenia doszło pobliżu Lincoln i Foster w dzielnicy Lincoln Square.

 

Na nagraniu zarejestrowanym przez przypadkowego świadka piątkowego zdarzenia kobieta skuwana kajdankami przez agentów ICE przedstawia się jako Debbie Brockman i mówi, że pracuje dla stacji WGN. Z informacji uzyskanych z jej profilu w mediach społecznościowych wynika, że jest montażystką i producentką wiadomości tej stacji.

Agenci federalni rzekomo staranowali samochód Brockman swoimi minivanem, a następnie powalili ją na ziemię i zatrzymali. W samochodzie agentów oprócz Brockman znajdowała się jeszcze jedna osoba. Agenci odjechali, zahaczając o bok innego zaparkowanego auta i zerwali część jego zderzaka – powiedział świadek.

Stacja wydała następujące oświadczenie: „WGN jest świadoma tej sytuacji i aktywnie gromadzi fakty z nią związane”. Departament bezpieczeństwa krajowego także wydał oświadczenie w tej sprawie w którym podano, że pracownica WGN, która jest obywatelką USA, rzekomo rzucała przedmiotami w samochód funkcjonariuszy straży granicznej. Została aresztowana za napaść na funkcjonariusza federalnego organu ścigania.

 

BK

 

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane