21 C
Chicago
wtorek, 16 lipca, 2024

Powiat Cook rozpoczyna kampanię promującą szczepienia „Boost Up”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Departament zdrowia publicznego powiatu Cook ogłosił  w nową kampanię, której celem jest skłonienie mieszkańców do zaktualizowania swoich szczepień przeciwko COVID i grypie przed sezonem świątecznym.

 

Kampania pod hasłem: „Boost Up” będzie obejmować serię reklam. Władze powiatu Cook poinformowały również, że 52 organizacje otrzymały 8,4 miliona dolarów w ramach dotacji opieki zdrowotnej (Building Healthy Communities). Inicjatywa ta zapewnia różne zasoby i programy, które pomogą między innymi powstrzymać rozprzestrzenianie się COVID-19.

„Ta wiadomość nie mogła nadejść w lepszym momencie” – powiedziała przewodnicząca Rady Powiatu Cook Toni Preckwinkle. Dodała, że w obliczu potrójnego zagrożenia koronawirusem, grypą i wirusem RSV, atakującym zwłaszcza małe dzieci do 5. roku zycia, teraz jest najlepszy czas, aby wzmocnić odporność przed spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi w Święto Dziękczynienia.

Od początku pandemii w Illinois potwierdzono blisko 3 824 mln przypadków zachorowań na COVID-19 oraz 35 289 zgonów – wynika z danych stanowego departamentu zdrowia publicznego.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520