27.4 C
Chicago
poniedziałek, 20 maja, 2024

Policjanci w Seattle nie mieli litości. Pedofil został zastrzelony (VIDEO)

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policjanci ze Seattle zastrzelili pedofila podczas spotkania kontrolowanego w hotelu, gdzie mężczyzna próbował dopuścić się „przestępstwa przeciwko dzieciom” – według lokalnego departamentu policji. Podczas próby aresztowania podejrzany sięgnął po broń. Policjanci zareagowali, wystrzeliwując w kierunku mężczyzny co najmniej kilkanaście nabojów.

Do zdarzenia doszło w środę, 17 kwietnia, o godzinie 15:15. Policjanci oczekiwali na podejrzanego w hotelu DoubleTree przy 16500 Southcenter Parkway w Seattle – przekazał z-ca komendanta policji w Seattle Eric Barden.

Jak podano w policyjnym raporcie – funkcjonariusze prowadzili dochodzenie w ramach grupy zadaniowej ds. przestępstw internetowych wymierzonych w dzieci. W ramach spotkania kontrolowanego policjanci oczekiwali na podejrzanego w jednym z pokoi hotelowych, w którym miał się spotkać z dziewczynkami w wieku 7 i 11 lat. Kiedy zapukał, otworzyli drzwi i wezwali mężczyznę do poddania się.

Na nagraniu, które zostało udostępnione w sieci, widać jak podejrzany sięga do kieszeni kurtki, a następnie wyciąga z niej przedmiot przypominający broń. Jak się okazało – był to pistolet.

Jeden z funkcjonariuszy dobiegł do mężczyzny, złapał za lufę pistoletu i docisnął broń do ciała podejrzanego, aby nie mógł jej użyć. Inny policjant oddał następnie strzały z broni służbowej, a potem ogień otworzył kolejny.

Podejrzany zmarł na miejscu zdarzenia.

Jeden z policjantów został ranny w nogę, ale nie było konieczności hospitalizacji.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520