8.9 C
Chicago
niedziela, 28 lutego, 2021

Pierwszy hipermarket i stacja benzynowa Buc-ee’s otwarte na Florydzie. Czekają 104 stanowiska do tankowania!

Popularne

Pierwszy hipermarket i stacja benzynowa Buc-ee’s na Florydzie została otwarta w piątek w St. Augustine. Ludzie czekali w kolejkach już od 5 nad ranem.

Świeżo otwarta – pierwsza w tym stanie – lokalizacja ma 52 600 stóp kwadratowych i aż 104 stanowiska do tankowania. Przed otwarciem sklepu w kolejkach zgromadziły się dziesiątki osób – na niespełna godzinę przed otwarciem. Sklepy tej firmy są najczęściej podzielone na kilka części, w tym dwie wiodące. W części gastronomicznej i wielobranżowej można skorzystać z różnych usług oraz oczywiście dobrze zjeść. Druga strona sklepu obejmuje część zakupową. Można tam znaleźć zarówno artykuły spożywcze, jak i elementy wystroju domu, sprzęt sportowy oraz odzież różnego przeznaczenia. Lokal znajduje się przy World Commerce Parkway w St. Augustine.

W 2019 roku okoliczni mieszkańcy sprzeciwiali się budowie Buc-ee’s. Z obawy, że hipermarket spowoduje wzmożony ruch pojazdów oraz pogorszy ogólny poziom życia w okolicy, sporządzili petycję przeciwko budowie. Podpisało ją ponad 2000 osób.

Hipermarket i stacja benzynowa w jednym jednak powstały, a otwarcie kolejnej lokalizacji w Daytona Beach planowane jest na marzec, tego roku.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Ostatnio dodane