23.1 C
Chicago
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Pastor i jego syn z Woodlawn planują budowę centrum kultury Czarnych

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Apostolski Kościół Boży w Woodlawn chce wykorzystać część swoich gruntów, aby stworzyć centrum czarnego życia, kultury i rozrywki dla społeczności.

Opracowany przez Network of Woodlawn i prowadzony przez pastora kościoła, ks. Byrona Braziera, i jego syna, dewelopera J. Byrona Braziera, Woodlawn Central byłby „rdzennym miejscem” dla czarnej kultury.

„Nawet w obliczu gentryfikacji, najlepszym sposobem na rozwój Czarnej społeczności jest rozwój od wewnątrz”, powiedział J. Byron Brazier. „Chcemy dzielić się ze światem naszymi doświadczeniami i naszymi unikalnymi perspektywami”.

Rozciągający się na ośmiu akrach nieruchomości będącej własnością kościoła w pobliżu 63rd Street i Dorchester Avenue plan, obejmuje budowę centrum technologicznego, hotelu, komercyjnych przestrzeni biznesowych, teatru i prywatnych budynków mieszkalnych.

Brazier powiedział, że rozwój ma przynieść korzyści Woodlawn – i skorzystają na tym turyści przyciągnięci do okolicy przez Centrum Prezydenckie Obamy, które powstaje w odległości krótkiego spaceru od Jackson Park.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520