12.3 C
Chicago
poniedziałek, 4 marca, 2024

Odczepione od ciężarówki koło poważnie zraniło nastolatka na poboczu

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

To był prawdziwy zbieg nieszczęśliwych wypadków. W nastolatka pomagającego w wymianie koła w samochodzie, uderzyło inne – które odpadło z jadącej nieopodal półciężarówki. Chłopak w poważnym stanie trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano na I-80. Pasażerowie samochodu osobowego na poboczu zajmowali się zmianą przebitego koła w swoim pojeździe, gdy obok nich przejeżdżała półciężarówka firmy PDQ Trucking LLC z Mendoty. Kiedy zbliżała się do unieruchomionej osobówki doszło do awarii mechanicznej, na skutek której jedno z kół odczepiło się i zaczęło toczyć się w kierunku grupy ludzi. 15-latek obecny przy wymianie koła w samochodzie którym podróżował nie zdołał uskoczyć i został uderzony przez rozpędzony przedmiot.

Ofiara została przewieziona do lokalnego szpitala, a następnie przetransportowana do szpitala w Chicago w celu leczenia potencjalnie zagrażających życiu obrażeń. Kierowca półciężarówki został zatrzymany do wyjaśnienia, ale jak poinformowali policjanci, skłaniają się ku wersji nieszczęśliwego wypadku.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520