8.5 C
Chicago
piątek, 19 kwietnia, 2024

Nowa gubernator Arizony skrytykowana za jej zachowanie podczas przysięgi [VIDEO]

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Pokonana kandydatka Republikanów na gubernatora Arizony skrytykowała nową gubernator stanu za śmianie się i chichotanie w czasie zaprzysiężenia. Stwierdziła ponadto, że nowa gubernator odmówiła potwierdzenia, że będzie chroniła konstytucję Arizony. Samo zaprzysiężenie nazwała „najczarniejszym momentem w historii stanu” – donosi Washington Examiner.

Kandydatka GOP na gubernatora Arizony, która przegrała z kandydatką Demokratów Katie Hobbs w czasie wyborów międzyokresowych, skrytykowała swoją przeciwniczkę za nietypowe zachowanie podczas zaprzysiężenia na gubernatora stanu.

„Podczas ceremonii zaprzysiężenia @katiehobbs śmiała się i chichotała podczas wydarzenia, które miało być wzniosłą procedurą, oraz wzbraniała się przed powiedzenia, że będzie wspierać naszą Konstytucję” – zatweetowała Lake ze swojego konta na Twitterze, „Kari Lake War Room”. „Wszyscy cieszcie się swoją Republiką Bananową. I módlcie się, by odważny sędzia położył kres tej szaradzie”.

Ostatnie zdanie, które napisała Lake ma związek z zakwestionowaniem przez nią wyników wyborów w Arizonie. Lake stwierdziła po przegranej, że padła ofiarą oszustwa wyborczego.

W kolejnym tweecie Lake stwierdziła, że zaprzysiężenie Hobbs było „jednym z najczarniejszych momentów w historii Arizony”, ale dodała, że „zawsze najciemniej jest przed świtem”.

„Zdemaskujemy to oszustwo, aby świat je zobaczył” – napisała. „Sprawiedliwość nadchodzi”.

Niektórzy komentujący wytknęli Lake, że wyrwała moment chichotu Hobbs z kontekstu, aby wykorzystać go dla swoich celów.

Katie Hobbs zastąpiła na stanowisku gubernatora Arizony odchodzącego ze stanowiska Douga Duceya.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520