28 C
Chicago
piątek, 12 lipca, 2024

Navy Pier ma najatrakcyjniejsze pokazy fajerwerków w USA

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Chicagowskie Navy Pier uznano za najatrakcyjniejsze miejsce do podziwiania pokazów fajerwerków w Stanach Zjednoczonych. Ranking dziesięciu takich miejsc opublikował portal USA Today.

 

Navy Pier uplasowano w nim na pierwszym miejscu. Regularne pokazy sztucznych ogni na Navy Pier zapoczątkowano prawie 30 lat temu. Podziwiać je można nie tylko z okazji 4 lipca czy też Sylwestra, ale także w środy i soboty od Memorial Day do Labor Day.

Na drugim miejscu atrakcyjnych miejsc do podziwiania fajerwerków jest  Big Bay Boom w San Diego w Kalifornii, na trzecim Addison Kaboom Town w Teksasie, na czwartym Wawa Welcome America July 4th Fireworks w Filadelfii w Pensylwanii, na piątym Let Freedom Sing w Nashville w Tennessee, na szóstym Boston Pops Fireworks Spectacular w Bostonie w Massachusetts, na siódmym Fair Saint Louis w St. Louis w Missouri, na ósmym Capitol Fourth w amerykańskiej stolicy, Waszyngtonie, na dziewiątym San Francisco Fourth of July Fireworks w San Francisco w Kalifornii i na dziesiątym Go 4th on the River w Nowym Orleanie w Luizjanie.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520