13.2 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Motocyklista nie przeżył zderzenia z pickupem

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

70-letni mężczyzna zginął w wypadku, do którego doszło w sobotę po południu w Genevie. Do tragedii doszło na skutek kolizji prowadzonego przez niego motocykla z pickupem.

Wypadek miał miejsce około 2-giej po południu w na Illinois Route 38 w pobliżu Crissey Avenue. Pochodzący z Bloomingdale motocyklista, jechał w kierunku wschodnim na Route 38, gdy Chevrolet Silverado jadący w kierunku zachodnim dokonał manewru skrętu wjeżdżając bezpośrednio naprzeciw jednośladu. Poszkodowany motocyklista został przewieziony do lokalnego szpitala, ale mimo że w czasie wypadku miał na sobie kask, lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Kierowca Silverado, 24-letni mężczyzna z Aurory i jego trzej pasażerowie zostali zbadani na miejscu zdarzenia, ale jak się okazało, oni nie odnieśli obrażeń.

Funkcjonariusze policji z Genevy podejrzewają, że w sprawie zostaną postawione zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, ale czekają jeszcze na wyniki dochodzenia w tej sprawie. Nie podają również tożsamości zmarłego chcąc poinformować o nim najpierw rodzinę.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520