8.5 C
Chicago
piątek, 19 kwietnia, 2024

Mężczyzna skazany za sprzedaż skażonych narkotyków

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Wyrok 13-tu lat więzienia usłyszał mężczyzna skazany za spowodowanie śmierci przez sprzedaż skażonych narkotyków. Zdaniem sądu, 40-letni Courvoisier Thomas dostarczył narkotyki zawierające fentanyl kobiecie, która nie przeżyła ich przyjęcia.

Do tragedii doszło w listopadzie 2021 roku. Jak poinformowali śledczy, właśnie wtedy policja z Addison została wezwana do nieprzytomnej kobiety. Na miejscu odnaleziono 35-letnią ofiarę i rozrzucone woreczki z białą sproszkowaną substancją, którą okazała się mieszanka fentanylu i fluorofentanylu. Dochodzenie wykazało, że wcześniej ten dom odwiedził Thomas, który sprzedał kobiecie narkotyki. Policji udało się go aresztować w lutym kolejnego roku.

W swojej wypowiedzi po ogłoszeniu wyroku prokurator powiatu DuPage Robert Berlin podkreślił, że w dziedzinie walki z narkotykami jest jeszcze wiele do zrobienia. Jak zauważył, skuteczne działania w tym zakresie muszą obejmować nie tylko edukację społeczeństwa, ale również jasne i zdecydowane stanowisko wobec osób, które handlują śmiercią.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520