20.3 C
Chicago
wtorek, 16 lipca, 2024

Ludzie z otoczenia Bidena ostrzegają DeSantisa. Prezydent już wytacza działa przeciwko gubernatorowi?

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Ron DeSantis został ostrzeżony przez anonimowych członków sztabu Joe Bidena, który już podobno zaczął przygotowywać się do starcia z nim w kolejnym wyścigu prezydenckim. Źródła z otoczenia prezydenta twierdzą, że gubernator Florydy stanie się obiektem „ostrego ataku” ze strony Demokratów, jeżeli zdecyduje się walczyć o nominację Republikanów.

Po miesiącach spekulacji na temat udziału Rona DeSantisa w wyborach prezydenckich w 2024 roku, ma je ostatecznie uciąć deklaracja gubernatora o udziału w wyścigu, co DeSantis ma rzekomo zrobić w pierwszym tygodniu czerwca – według mediów.

Według „express.co.uk” doradcy Bidena rozmawiali z CNN w czasie telewizyjnej transmisji. Zgodzili się, aby – pod warunkiem zachowania anonimowości – zdradzić plan sztabu prezydenta na wyeliminowanie Rona DeSantisa z gry o Biały Dom.

Jeżeli DeSantis ogłosi start w wyborach – zdaniem doradców Bidena sztab Demokraty skupi się na podkopywaniu wizerunku gubernatora na gruncie jego polityki na rzecz zaostrzania prawa aborcyjnego, łagodzenia przepisów związanych z bronią palną oraz konfliktu z Disneyem.

Jedno ze źródeł stwierdziło, że DeSantis może czuć się bezpieczny na swoim stanowisku ze względu na działania, które podejmował podczas pandemii. Zaznaczyło jednak, że działania te „zostaną zapomniane, kiedy Amerykanie zostaną wezwanie do głosowania”.

Rzekomi doradcy Bidena dodali, że gubernator – po „łatwym wyścigu” w listopadzie ub. roku – nie jest gotów na to, co czeka go w walce o fotel prezydenta USA.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520