13.2 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Kukiz ma wystartować z list PiS

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

To już niemal pewne – Paweł Kukiz rusza na wybory razem z Prawem i Sprawiedliwością. Kiedyś gwiazda polskiego rocka, a od kilku lat wzięty polityk, zapewnia nas, że jego relacje z PiS wyglądają wręcz modelowo – informuje w środę „Super Express”.

„Do tej pory współpracowało nam się bardzo dobrze, a teraz zrobili jeszcze kilka kroków do przodu” – powiedział w rozmowie z „SE” Paweł Kukiz.

 

„SE” ocenił, że „Kukiz nie jest szczególnie stały w politycznych uczuciach”. „Jednak wiele wskazuje na to, że jego związek z PiS nie okaże się przelotnym romansem, jak ten z ludowcami, ale partyjnym małżeństwem potwierdzonym umową koalicyjną. Lider Kukiz’15 jeszcze niedawno mówił o zawieszeniu umowy programowej z PiS. Jednak teraz w rozmowie z nami wskazuje jasne strony współpracy i owoce związku, czyli konkretne ustawy przyjęte już przez Sejm” – czytamy w „SE”.

 

„Ustawa o referendach lokalnych, która jest teraz w Senacie, ustawa antykorupcyjna, o uprawie marihuany leczniczej, o sprzedaży bezpośredniej dla rolników” – wylicza poseł.

 

„SE” wskazał, że „ciągle na rozstrzygnięcie czeka sprawa sędziów pokoju”. „Paweł Kukiz mówi nam, że ten temat już nie stanie na przeszkodzie do jego startu z list PiS” – podała gazeta. (PAP)

 

ksi/ joz/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520