21.8 C
Chicago
sobota, 25 maja, 2024

Królowa Parady 3. Majowej z wizytą w Radiu dla Ciebie-Polski FM

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W sobotnim programie Radia dla Ciebie – Polski FM gośćmi były Julia Baranek, Królowa Parady 3 Majowej i Karolina Tomasik, Druga Dama Dworu. Laureatki wyborów Królowej Parady opowiadały o ogromnych emocjach związanych z tegorocznymi wyborami, które odbyły się w sobotę 26 marca, 2022 w Allegra Banquet. Julia i Karolina opowiadały o swoich aspiracjach akademickich i zawodowych, o planach reprezentowania Komitetu Parady na różnych imprezach polonijnych i amerykańskich.

W tegorocznych wyborach Królowej Parady  w 2022 roku uczestniczyło kilkuset gości. Julia i Karolina reprezentowały Komitet Parady na  różnych wydarzeniach polonijnych w ciągu ostatniego tygodnia.

Julia Baranek Królową Parady 3-Maja w 2022 roku.

Jury w składzie Konsul Agata Grochowska, Joanna Piątek, dr Lucja Mirowska-Kopec, Paweł Kawa, Robert Radkowski, Andrzej Krukowski i Marcin Krempa wybrało Królową Parady 2022 roku i Damy Dworu. Główną nagrodę dla Królowej — stypendium w wysokości $ 3,000 ufundowała sieć sklepów Montrose Deli. Wręczył ją Łukasz Urbaniak.

— Pierwsza Damą Dworu została Wiktoria Jurek. Nagrodę dla niej ufundowała Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa w wysokości $ 2,000.

— Drugą Damą Dworu Karolina Tomasik. Trzecią Nagrodę w wysokości $ 1,500 ufundowało Forum Mortgage Bancorp – Pani Joanny Piątek.

— Miss Photo — Natalia Porębska — wyróżnienie dziennikarzy

— Miss Publiczności — Elżbieta Stękała

— Berenika Lach — koleżanki przyznały jej tytuł Miss Osobowości.

Do tegorocznego konkursu przystąpiło 10. kandydatek, które prezentowały swoje osiągnięcia zawodowe, edukacyjne, zaangażowanie w organizacjach polonijnych, wyrażało swoją gotowość do zaangażowania się w działalność polonijną i społeczną. Kandydatki pokazywały także indywidualne umiejętności artystyczne, kulinarne, taneczne. Mają w swoim dorobku wiele osiągnięć. Wybory odbywały się w języku polskim.

Wszystkie uczestniczki otrzymały bukiety kwiatów, także wielke innych upominków od sponsorów.

Organizatorem Wyborów Królowej Parady jest Komitet Parady 3-Majowej.

Mistrzem Ceremonii był Łukasz Dudka, Manager Generalny Dziennika Związkowego.

Podkreślono znakomitę pracę społeczną laureatek poprzedni konkursów Królowej Parady, które wykonały fantastyczną pracę społeczną w czasie ich kadencji. Monika Lebensztejn otrzyamła dodaktow nagrode stypendialną w wysokości $ 1,000.

Wyrazy uznania. dla Królowej Parady 2022, dla Dam Dworu, Miss Publiczności, Miss Photo; Miss Osobowości i dla wszystkich Uczestniczek.

Marszałkiem tegorocznej Parady 3 Majowej jest Alen Krashesky, renomowany dziennik TV ABC w Chicago, który wielokrotnie relacjonował przebieg parady dla amerykańskich widzów.

Tegoroczna Parada 3. Majowa odbędzie się w centrum Chicago w sobotę, 7 maja, 2022 roku. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Tekst @ Andrzej Mikolajczyk

Zdjęcia@ Andrzej Mikolajczyk, Andrzej Brach-Tygodnik Program; Kaplon Studio

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520