18 C
Chicago
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Konserwatywny think-tank krytykuje angażowanie uczniów w politykę

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Konserwatyści krytykują zapowiadaną na najbliższy piątek paradę młodzieży do urn wyborczych. Ich niezadowolenie wywołuje fakt, że przy okazji edukacji wyborczej, ma tam również dojść do promocji miejskiego programu Bring Chicago Home.

Organizatorzy wydarzenia, czyli Chicago Teachers Union zapewniają, że ich głównym celem jest budowanie świadomości młodego pokolenia dotyczącej udziału w prawyborach, które nie cieszą się zbyt wielkim zainteresowaniem. Nie widzą również niczego niewłaściwego w zaproszeniu do udziału organizacji stojącej za planowanym miejskim referendum w sprawie podwyżki podatków na rzecz osób zmagających się z problemem bezdomności.

Odmienne spojrzenie na tę kwestię mają przedstawiciele konserwatywnego think-tanku Illinois Policy Institute, którzy uważają inicjatywę za mieszanie uczniów w walkę polityczną, pod przykrywką szczytnych idei. Nie zgadzają się również na „zabieranie uczniów z lekcji na bardzo stronnicze wydarzenie polityczne”. W tej sprawie złożyli już skargę do inspektora generalnego CPS.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520