12.9 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Kongresman Krishnamoorthi „Dyskusja na temat Social Security i Ubezpieczeń Medycznych Medicare”  

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kongresman Raja Krishnamoorthi zorganizował kolejną „Dyskusję na temat ubezpieczeń społecznych Social Security i ubezpieczeń medycznych Medicare” w Friendship Park Conservatory w Des Plaines w poniedziałek 29 sierpnia 2022 r. Kongresmana przywitał i przedstawił Andrew Goczkowski, burmistrz miasteczka Des Plaines.

W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu wyborców. Większość z nich to seniorzy, którzy są zaniepokojeni wieloma kwestiami związanymi z Ubezpieczeniem Społecznym, Medicare, kosztami leków.

Kongresman opowiedział o swojej pracy w Kongresie USA, o swoim zaangażowaniu w przygotowywanie projektów, głosowanie nad ostatnimi kwestiami ustawodawczymi, które mogą przyczynić się do obniżenia cen leków. Odpowiedział na wiele pytań od uczestników.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kongresman zaprosił Maxa Richtmana, prezesa i dyrektora generalnego Komitetu Narodowego ds. Utrzymania śiwadczeń Social Security i Medicare. Richman przyjechał prosto z Waszyngtonu, aby wziąć udział w dyskusji w ratuszu. Jest świetnie zorientowany w kwestiach emerytalnych. Pracował kiedyś w zespołach senackich, zajmujących się sprawami emerytów.

Tekst i zdjęcia @ Andrzej Mikołajczyk

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520