12.9 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Kalifornia: Nauczycielka zachęcała uczniów do składania przysięgi fladze LGBT… zamiast USA (VIDEO)

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Okręg szkolny z Oragne County w Kalifornii prowadzi śledztwo w sprawie nauczycielki, która miała zachęcać uczniów do „złożenia przysięgi na wierność fladze gejowskiej”. Nauczycielka usunęła także flagę Stanów Zjednoczonych z jej klasy, „bo sprawiała, że czuła się niekomfortowo”.

„Ok, więc w trzecim okresie składamy przysięgę wierności” – słyszymy na nagraniu w serwisie TikTok. Nauczycielka, która wypowiada te, oraz kolejne słowa, została zidentyfikowana, jako Kristin Pitzen z okręgu szkolnego Newport Mesa w Orange County. „Zawsze mówię moim uczniom: stój, jeśli masz na to ochotę, nie stój, jeśli nie chcesz. Nie musisz wypowiadać słów.”

Na nagraniu, które pojawiło się w mediach społecznościowych, nauczycielka mówi, że w jej klasie nie ma amerykańskiej flagi, bo „czuje się przy niej niekomfortowo”. Dodała, że ​​jeden z jej uczniów zapytał, gdzie powinni patrzeć podczas składania przysięgi wierności, ponieważ w klasie nie ma amerykańskiej flagi.„W międzyczasie mówię temu dzieciakowi: „Mamy w klasie flagę, której możesz zadeklarować swoją wierność. A on rozgląda się i mówi „Och, ta?”. Tą flagą miał być oczywiście tęczowy sztandar LGBT.

Okręg szkolny wydał następujące oświadczenie: „Zdajemy sobie sprawę z tego incydentu i prowadzimy dochodzenie. Chociaż nie omawiamy spraw związanych z pracownikami, możemy powiedzieć, że okazywanie szacunku i honoru dla flagi naszego narodu jest wartością, którą wpajamy naszym uczniom i oczekujemy tego samego od naszych pracowników. Traktujemy takie sprawy poważnie i podejmiemy działania, aby je rozwiązać”.

Nagranie spotkało się z masowym sprzeciwem w mediach społecznościowych. Swoje zdanie na ten tamat wyraził także były dyrektor National Intelligence – Ric Grenell. „Jaki rodzic pozwoliłby swojemu dziecku uczyć się od tego świra?” – napisał na twitterze.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520