26.8 C
Chicago
czwartek, 13 czerwca, 2024

Jest zgoda na przestawienie o tematyce LGBTQ+

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Zgodnie z decyzją władz okręgu szkolnego 300, uczniowie Hampshire High School będą mogli wystawić „The Prom”, musical o tematyce LGBTQ+. Losy spektaklu ważyły się kilka dni, ze względu na obawy o bezpieczeństwo artystów i organizatorów przedstawienia.

Obawy dotyczyły ewentualnej krytyki, jaka mogłaby spaść na przygotowujących musical. Dorośli obawiali się, że młodzi artyści padną ofiarą niewybrednych komentarzy i poważnej krytyki swojego zaangażowania, która może przerodzić się nawet w akty przemocy. Z tego powodu w ubiegłym tygodniu ogłoszono wstrzymanie prac nad przedstawieniem i poinformowano o ponownym rozważeniem celowości całego przedsięwzięcia.

Jednocześnie władze szkolne zwróciły uwagę na wielką falę wsparcia, jakie do nich trafiła w związku z wcześniejszymi obawami. To właśnie ona, jak przekazała w oświadczeniu dr Susan Harkin, kurator okręgu szkolnego Community Unit School District 300, sprawiła, że okręg ponownie rozważył swoją pierwotną decyzję i przychylił się do prośby szkoły o zorganizowanie musicalu na wiosnę. Równolegle zapowiedziano wprowadzenie odpowiednich środków ostrożności i bezpieczeństwa, które nie dopuszczą do pojawienia się fali przemocy.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520