21.6 C
Chicago
czwartek, 18 lipca, 2024

Illinois awansowało w rankingu patriotycznych stanów USA

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Wirginia drugi rok z rzędu została uznana za najbardziej patriotyczny stan USA. Ranking na prawie dwa tygodnie przed Świętem Niepodległości opublikował WalletHub.

 

Na drugim miejscu patriotycznych stanów jest Alaska, na trzecim Montana, na czwartym Maine, na piątym Oregon, na szóstym Kolorado, na siódmym New Hampshire, na ósmym Waszyngton, na dziewiątym Maryland a na dziesiątym Hawaje.

Illinois w tym zestawieniu uplasowało się o dwie pozycje wyżej w porównaniu do 2023 roku i jest na 28. miejscu. Za najmniej patriotyczne stany uznano Arkansas, Nowy Jork i Massachusetts.

Patriotyczny ranking stanów opracowano przy uwzględnieniu 13 tzw. wskaźników patriotyzmu. Pod uwagę brano między innymi liczbę poborowych do amerykańskiej armii, weteranów wojskowych, odsetek dorosłych, którzy głosowali w wyborach prezydenckich w 2020 r., po wolontariuszy AmeriCorps na mieszkańca.

Przykładowo najwięcej osób zaciąga się do armii w Georgii a najmniej w Minnesocie. Najwięcej weteranów w przeliczeniu na mieszkańców jest na Alasce a najmniej w Utah. Najwięcej mieszkańców w wyborach prezydenckich 2020 roku głosowało w New Jersey a najmniej w Alabamie.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520