20.4 C
Chicago
wtorek, 27 lutego, 2024

Grafika PO z hasłem „Nowy rok zacznie się od wypłaty 800+! I to jest konkret!”. Zaraz, zaraz, ale… czy to „konkret”?

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Zaraz jeszcze sukcesem PO okaże się walka z mafiami VAT-owskimi, więcej niż podwojenie budżetu państwa, obniżka podatku PIT i wiele innych, to konkrety PiSu – zareagował w mediach społecznościowych rzecznik rządu Piotr Müller na grafikę PO z hasłem „Nowy rok zacznie się od wypłaty 800+! I to jest konkret!”

Na profili Platformy Obywatelskiej na platformie X (Twitterze) opublikowano grafikę nawiązującą do programu 800+ – „Nowy rok zacznie się od wypłaty 800+! I to jest konkret!” – napisano.
Do grafiki we wpisie odniósł się rzecznik rządu: „Zaraz jeszcze sukcesem PO okaże się walka z mafiami VATowskimi, więcej niż podwojenie budżetu państwa, obniżka podatku PIT z 18 proc. do 12 proc., kwota wolna w wysokości 30 tysięcy, zerowy PIT dla młodych, obniżenie wieku emerytalnego, tarcze pomocowe, 13 i 14 emerytura, rekordowe środki dla samorządów na inwestycje i wiele innych” – napisał.
„Tak to konkrety, ale w wykonaniu PiS. Czekamy na realizację Waszych obietnic. Na sto dni wiele ich zapowiedzieliście” – dodał rzecznik rządu.
W piątek po spotkaniu z kandydatami na ministrów w jego rządzie lider PO Donald Tusk zadeklarował, że podczas spotkania „przyszły minister finansów zapewnił przyszłą Radę Ministrów, że nowy rok zacznie się od wypłaty 800+ wbrew tej propagandzie, nieustannemu szczuciu tych, którzy odchodzą”.
„To, do czego władza się zobowiązała, to, na co czekają polskie rodziny, bo usłyszały to od odchodzącej władzy i ode mnie, będzie zrealizowane. 800+ stanie się faktem i nowy rok zacznie się m.in. od tych decyzji. Mamy to zagwarantowane w tym naszym projekcie budżetu” – powiedział.(PAP)
- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520