20.8 C
Chicago
sobota, 13 lipca, 2024

Gdańsk/ Zażartowała, że ma broń w walizce. Otrzymała mandat i… nie została wpuszczona do samolotu!

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

49-latka z woj. pomorskiego, która zażartowała na gdańskim lotnisku, że posiada w bagażu broń otrzymała mandat. Nie została również wpuszczona przez załogę do samolotu, którym miała wylecieć na Cypr. W walizce kobiety nie znaleziono niebezpiecznych przedmiotów.

„49-letnia mieszkanka województwa pomorskiego, zgłosiła się do odprawy bagażowo-biletowej. Obsłudze powiedziała, że w walizce nie posiada nic więcej, oprócz broni” – podał we wtorek rzecznik prasowy Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku kmdr ppor. SG Andrzej Juźwiak.
Wyjaśnił, że do zdarzenia doszło w poniedziałek w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. „Pasażerka, do której podeszli funkcjonariusze Straży Granicznej potwierdziła, że rzeczywiście tak powiedziała podczas odprawy. Dodała, że żartowała i za swoje nieprzemyślane zachowanie przeprasza” – relacjonował Juźwiak.
Dodał, że w bagażu pasażerki były ubrania i kosmetyki. „Funkcjonariusze ukarali 49-latkę mandatem. Dotkliwsza jednak dla kobiety była decyzja kapitana samolotu, który nie zabrał jej na lot do Larnaki” – podsumował rzecznik.
Od początku roku funkcjonariusze Straży Granicznej interweniowali 40 razy wobec osób naruszających bezpieczeństwo Portu Lotniczego w Gdańsku.(PAP)

autor: Piotr Mirowicz

 

pm/ apiech/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520