27.4 C
Chicago
poniedziałek, 20 maja, 2024

Floryda. Miał pobić 5-latka, za oglądanie „PAW Patrol”. „To dla dziewczyn”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Mężczyzna z Miami został aresztowany za pobicie 5-letniego syna swojej dziewczyny. 36-latkowi miało nie podobać się, że chłopiec ogląda „PAW Patrol”, który według oskarżonego „jest dla dziewczyn”.

36-letni Keyyun Bryant został aresztowany w związku z incydentem, do którego doszło na dzień po Bożym Narodzeniu w 2022 roku.

Świadek zdarzenia zeznał, że tego dnia Bryant „złapał chłopca bardzo mocno” za ramię, a następnie zganił, za oglądanie „PAW Patrol”, stwierdzając, że to „dla dziewcząt” – zgodnie z policyjnym raportem. 36-latek miał ponadto uderzyć dziecko w tył głowy.

Dziecko miało z kolei powiedzieć pracownikom University of Miami Child Protection Team, że 36-latek złapał go za prawe ramię i „podrapał”, a potem owinął obie ręce wokół szyi i powiedział, że „zabierze go do więzienia”.

„PAW Patrol” to serial animowany dla dzieci, którego bohaterami jest sześć psów ratowniczych, dla których „żadna praca nie jest zbyt trudna, a żaden szczeniak nie jest zbyt mały” i które współpracują, aby chronić społeczność Adventure Bay.

Bryant wyjaśnił policji, że tego dnia pilnował dzieci swojej dziewczyny, kiedy ta była w pracy. 36-latek stwierdził, że zarzuty są fałszywe, powołując się na wcześniejsze „fałszywe zarzuty” pod jego adresem, złożone przez biologicznego ojca dziecka.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520