20.5 C
Chicago
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Dziura budżetowa w CPS

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

www.strony.us - Strony Internetowe, Strony Internetowe Chicago Floryda, Pozycjonowanie, Pozycjonowanie stronwww, Pozycjonowanie Stron Chicago Floryda, Reklama Chicago

Urzędnicy odpowiedzialni za finanse CPS pilnie poszukują blisko 400 milionów dolarów. To prognozowany deficyt, z jakim szkoły publiczne muszą liczyć się w tym roku szkolnym.

Jak tłumaczy dyrektor budżetowy CPS Michael Sitkowski, kwota ta wynika z kilku czynników, ale na pewno nie ma wśród nich nadmiernych wydatków. Jego zdaniem w obecnych czasach edukacja kosztuje coraz więcej, choćby ze względu na sytuację ubożejącego społeczeństwa i problemów psychicznych wywołanych niedawną pandemią COVID-19. Przypomina, że w poprzednich latach sytuację finansową oświaty poprawiały fundusze popandemiczne, ale teraz już ich nie będzie.

CPS ma kilka pomysłów jak walczyć ze zjawiskiem deficytu finansów, ale jak podkreśla, nie da się całkowicie rozwiązać wszystkich problemów. Zwraca uwagę na niedostateczne finansowanie ze strony władz stanowych, które pokrywa jedynie 75 procent zapotrzebowania.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520